•   
Hakkımızda - Posta İş Moda

Hakkımızda

10 yılı aşkın bir süredir, profesyonel iş kıyafeti ve koruyucu giysiler  alanında uzmanlaşarak pazarda güçlü bir şekilde faaliyet gösteriyoruz ve markamızı ülke geneline yayıyoruz. Girişimciler, temsilciler ve müşteriler arasındaki birliğin ve eş zamanlı çabanın sonucu. Amacımız, ciddi ve yetkin bir çalışma ile pazarda giderek daha fazla yer kazanmaktır.

2015 yılında ISO 9001 kalite sertifikası ile işimizi bir adım öteye taşıdık. O zamandan beri, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için çabalayarak en yüksek ve en zorlu kalite endekslerini karşılama taahhüdümüzü teyit ediyoruz.

Bizim konseptimizde profesyonel iş kıyafeti, şirketler için sadece başka bir işlevsel öğe olmamalı, kurumun Pazarlamasında önemli bir parça olarak görülebilir ve görülmelidir. Çünkü çalışanın giydiği kıyafet, bir organizasyonun felsefesini, tutumunu ve amaçlarının çoğunu yansıtmaktadır; yolculuğunuz boyunca size eşlik etmenin yanı sıra, şirketin markasını tanıtmaktadır. Bu şekilde, sadece rahatsız edici ve monoton ürünler fikrinin ötesine geçerek, tekstil endüstrisindeki en son teknolojide, tasarım, işlevsellik, esneklik ve konforu bir araya getiren unsurlarda standardizasyon aranmalı; koruyucu giysi durumunda her şeyden önce güvenlik olmalıdır.

Çeşitli ürünler, güncel modeller ve özel hammaddeler endüstrilerin, ticaretin ve hizmet sağlayıcıların günlük hayatlarını değiştiriyor. Bu, Posta İş Moda‘nın çalışma ve gelişme felsefesi olmuştur.

Misyon

Sosyal ve çevresel sorumlulukla bağlı bir şekilde hareket eden müşterilerimizi tanımlamak ve korumak için giyim ürünleri üretmek.

Vizyon

Ürünlerimizi geliştirmek için yeni teknolojiler arayan, ülkedeki en büyük tanımlama ve koruyucu giysi üreticileri arasında referans olmak.

Değerler

Yaptığımız her şeyde sürekli mükemmellik arayışı, yaşamı temel bir değer olarak korumak, en iyi uygulamaları her türlü eylem ve kararda ilke olarak uygulamak, yüksek standartta sürdürülebilir sonuçlar sağlamak için.